Главная Поиск FAQ E-mail
  Наша история
Клиника
Наука
Контакты

Администрация ГКБ № 19 благодарит НПП "ТРАЙФЛ" за поддержку в обеспечении функционирования нашего сайта.

НПП "ТРАЙФЛ" - провайдер № 1  в  Днепропетровске! 

http://trifle.net
 
 

Канцер-реєстр

      З моменту створення онкологічної служби міста в 1963 р. постановку організаційно-методичної роботи й взаємодію і з ЛПЗ загальнолікувальної мережі забезпечував організаційно-методичний кабінет. Він здійснював облік онкологічних хворих, аналізував захворюваність злоякісними новотворами, а також інші показники стану онкологічної допомоги населенню. 

      Організаційно-методичний кабінет з 1963 по 1969 р. очолювала досвідчений онколог і організатор охорони здоров'я Г.Т.Щепанська, а з 1969 р. по 1999 р. - лікар-онколог вищої категорії А.В.Антонець. Ветеран колективу - медичний статистик Л. П.Гілюк - працює із 1972 р. по теперішній час . 

      Упровадження сучасної обчислювальної техніки й уніфікованого для всіх регіонів України програмного забезпечення, розробленого УНДІОР (м. Київ), дозволило створити гнучку систему обліку онкологічних хворих на території міста (популяційний канцер-реєстр) та систему реєстрації хворих у стаціонарі (лікарняний реєстр), що дозволяє аналізувати онкоепідемічну ситуацію й показники роботи відділень стаціонару в режимі реального часу. Система реалізована на 8 ПК, об'єднаних у локальну мережу. 

      Перехід із "паперових" на сучасні носії інформації й впровадження системи регламентовано наказом МОЗ України № 10 від 22.01.1996 р. "Про створення Національного канцер-реєстру України". У лютому 2002 р. організаційно - методичний кабінет перейменований у канцер-реєстр. Керує канцер - реєстром В.Р.Соколова.       Телефон:  (0562) 68-21-08.Завідуюча
канцер-реєстром
Соколова В.Р.