Главная Поиск FAQ E-mail
  Наша история
Клиника
Наука
Контакты

Администрация ГКБ № 19 благодарит НПП "ТРАЙФЛ" за поддержку в обеспечении функционирования нашего сайта.

НПП "ТРАЙФЛ" - провайдер № 1  в  Днепропетровске! 

http://trifle.net
 
 

Діспансерний  відділ

      Діспансерний відділ є важливою ланкою в забезпеченні амбулаторно- поліклінічної допомоги населенню. В 14 ЛПЗ м. Дніпропетровська (1-й, 2-й, 5-й, 6-й, 7-й, 9-й, 10-й, 11-й, 15-й, 16-й лікарнях, 12-му ТМО, 1-й, 2-й і 4-й міських поліклініках) функціонують онкокабінети, де ведуть спеціалізований прийом 9 лікарів - районних онкологів. Це забезпечує доступність спеціалізованої онкологічної допомоги для населення міста, необхідний рівень взаємодії у роботі онкоцентра та ЛПЗ загальнолікувальної мережі і підвищує якість диспансерного спостереження за пролікованими хворими. 

      Колективом відділу разом із популяційним канцером-реєстром проводиться моніторинг онкоепідемічної обстановки в місті з населенням більше 1 млн. жителів. За 2002 рік у м. Дніпропетровську зареєстровано 4050 випадків злоякісних новотворів, тобто інтенсивний показник захворюваності досяг 375,2 на 100 тис. населення, що характерно для Придніпровсько-Донецького промислового регіону, і має тенденцію до подальшого зростання. До 14,3% випадків онкозахворювань вперше встановлено під час профілактичних оглядів. За станом на 1 січня 2003 р. на обліку перебувало 19.065 онкологічних хворих, причому 50,5% з них - більш, ніж 5 років із моменту встановлення діагнозу та проведеного лікування. 

      У колективі плідно працюють висококваліфіковані фахівці - лікарі-онкологи С.К.Азатян, А.М.Гацук, Т.В.Жара, І.М.Реу, І.А.Сукач, В.В.Трясунова, В.В.Чорна, О.В.Яблунівський. Очолює колектив лікар вищої категорії, кандидат медичних наук С.В.Жеро.       Телефон:  (0562) 69-59-73.Завідуювач відділенням,лікар вищої категорії,
к.м.н. Жеро С.В.