Главная Поиск FAQ E-mail
  Наша история
Клиника
Наука
Контакты

Администрация ГКБ № 19 благодарит НПП "ТРАЙФЛ" за поддержку в обеспечении функционирования нашего сайта.

НПП "ТРАЙФЛ" - провайдер № 1  в  Днепропетровске! 

http://trifle.net
 
 

Гінекологічне  відділення

      Гінекологічне відділення Міського онкологічного центра розгорнуте на 40 ліжок і функціонує з червня 1997 р. За відносно короткий час відділення за показниками роботи вийшло на рівень ведучих клінік України. У середньому, тут щорічно виконується до 400-450 великих порожнинних оперативних утручань усіх обсягів, що існують в онкогінекології. У відділенні застосовуються також сучасні програми медикаментозного лікування злоякісних новотворів гінекологічних локалізацій, комбіновані та комплексні методи лікування. 

      Співробітники відділення беруть участь у роботі з'їздів і наукових конференцій, які проводяться як в Україні, так і за її межами. В даний час на базі відділення виконується кандидатська дисертація (ординатор Н.В.Любченко). 

      Керує колективом онкогінеколог вищої категорії Н.В.Ходосевич. У штаті відділення плідно працюють ординатори М.С.Лемберг, В.В.Мурзіна, Н.В.Любченко. Двоє лікарів мають вищу кваліфікаційну категорію з онкогінекології, один - першу.       Телефон:  (0562) 69-57-77.Завідуюча відділенням,
онкогінеколог
вищої категорії
Ходосевич Н.В.