Главная Поиск FAQ E-mail
  Наша история
Клиника
Наука
Контакты

Администрация ГКБ № 19 благодарит НПП "ТРАЙФЛ" за поддержку в обеспечении функционирования нашего сайта.

НПП "ТРАЙФЛ" - провайдер № 1  в  Днепропетровске! 

http://trifle.net
 
 

Хірургічне  відділення

      Хірургічна служба міського онкологічного диспансеру в 60 - 80 роки була представлена кількома палатами в стаціонарі на 55 ліжок. Багато років у цих складних умовах плідно працював онкохірург вищої категорії І.А.Гайлюнас, на рахунку якого безліч складних хірургічних утручань. 

      У складі нового міського онкологічного центра хірургічний стаціонар на 40 ліжок відкритий 10 грудня 1998 року. З 14 жовтня 1999 р. відділення розширене до 60 ліжок. 

      Функціонально у відділенні виділено 3 блоки: 

      ܀   для хворих із новотворами молочної залози; 
      ܀   для хворих із новотворами шлунка й товстої кишки; 
      ܀   для хворих із новотворами м'яких тканин. 

      Співробітниками відділення виконується до 1500 операцій на рік. Щорічно збільшується кількість операцій на шлунку, кишечнику, молочній залозі. Зберігається тенденція до більш широкого застосування органозберігаючих операцій при комплексному лікуванні раку молочної залози. 

      У відділенні широко використовуються апаратні способи накладення анастомозів при хірургічних утручаннях із приводу раку шлунка і товстої кишки. Упроваджено спосіб накладання стравохідно-кишкового анастомозу за методом Г.В.Бондаря - члена-кореспондента АМН України, керівника Донецького обласного протипухлинного центру. Завдяки розробленим і впровадженим сучасним стандартам лікування, а також санітарно-протиепідемічним заходам, до мінімуму знижена кількість післяопераційних ускладнень. 

      Завідує відділенням онкохірург вищої категорії М.В.Мазур. У штаті працюють досвідчені ординатори: Ю.В.Кутова, О.Г.Суєвалов, С.Г.Твердохліб, Л.М.Непочатих.       Телефоны:  (0562) 69-59-83, 67-10-67.Завідувач відділенням,
онкохірург
вищої категорії,
Мазур. М.В.