Главная Поиск FAQ E-mail
  Наша история
Клиника
Наука
Контакты

Администрация ГКБ № 19 благодарит НПП "ТРАЙФЛ" за поддержку в обеспечении функционирования нашего сайта.

НПП "ТРАЙФЛ" - провайдер № 1  в  Днепропетровске! 

http://trifle.net
 
 

Кафедра  онкології  ДДМА

Заснована в 1975 р., однією з перших на Україні. Перший завідувач кафедрою - доктор медичних наук, професор Л.А.Асляєв. У 1991 р. кафедру очолив професор В.А.Коссе, який у даний час є головою обласного наукового товариства онкологів, членом республіканської проблемної комісії з онкології, а також членом спеціалізованої вченої Ради по захисту дисертацій (м. Донецьк). З 2000 року кафедрою керує доктор медичних наук І.М.Бондаренко. Міська лікарня № 19 - міський онкологічний центр - є однією із трьох клінічних баз кафедри. 

      Основними науковими напрямками кафедри є: 

      ܀   комбіноване лікування злоякісних пухлин шлунково-кишкового тракту; 
      ܀   індивідуалізація лікування злоякісних пухлин з урахуванням біологічних показників активності пухлинного процесу й маркерів хіміо-гормонорезистентності; 
      ܀   органозберігаюче лікування раку молочної залози. 

      На кафедрі підготовлені й захищені 2 докторські та 12 кандидатських дисертацій, опубліковано більше, ніж 500 наукових статей, монографій, навчальних посібників і методичних рекомендацій а також отримано авторських свідоцтв і патентів на винаходи. В колективі кафедрі працюють досвідчені клініцисти - доктор мед. наук, професор В.А.Коссе, доцент, канд. мед. наук В.С.Кісліцина, асистенти, кандидати мед. наук В.Ф.Завізіон, В.Є.Машталєр, Ю.Д.Потоцький, асистент О.А.Рутгайзер.        Телефон:  (0562) 67-32-99.


Професор кафедри онкології ДДМА,
д.м.н. Коссе В.А.