Главная Поиск FAQ E-mail
  Наша история
Клиника
Наука
Контакты

Администрация ГКБ № 19 благодарит НПП "ТРАЙФЛ" за поддержку в обеспечении функционирования нашего сайта.

НПП "ТРАЙФЛ" - провайдер № 1  в  Днепропетровске! 

http://trifle.net
 
 

Поліклініка  онкоцентра

      Розрахована на 200 відвідувань за зміну й розташована на 3-х поверхах онкоцентра. Поряд з онкохірургічним, виділені спеціалізовані прийоми - онкогінекологічний, онкоЛОР, онкоурологічний. Успішна робота із психосоціальної реабілітації пацієнтів проводиться в кабінеті психотерапії. У складі поліклініки - діагностичний блок, що включає рентгенвідділення, ендоскопічне відділення, повністю вкомплектоване ендоскопічною апаратурою - гастроскопом, колоноскопом і бронхоскопом фірми Pentax (Японія), кабінет УЗД, оснащений апаратом Logiq - 400 MD (General Electric) із повним комплектом датчиків, включаючи кардіальний і внутріпорожнинний з можливостями кольорової доплерометрії, а також ряд діагностичних лабораторій - клініко - діагностичну, цитологічну і патогістологічну. 

      Протягом 2002 р. прийнято із приводу захворювань і в порядку консультацій більш ніж 68 тис. пацієнтів, обстежено рентгенологічно, ендоскопічно та на УЗД - 21185 осіб. 

      У поліклінічній службі плідно працюють висококваліфіковані лікарі - Т.С.Обертинська, В.Ф.Веріч, С.К.Азатян, Н.О.Залізняк, Н.В.Волицька, А.П.Коляда, А.В.Метельська, Т.Л.Куцяк, досвідчений сестринський персонал - В.П.Леодамська, Р.М.Марченко, Л.Г.Солона, Г.П.Євтушенко. Керує колективом ветеран онкологічної служби міста, лікар-онколог і організатор охорони здоров'я вищої категорії В.А.Кравцова.       Телефони:  (0562) 68-03-05, 69-57-58, 68-70-84.Заступник
головного лікаря поліклініки,лікар-онколог і організатор охорони здоров'я вищої категорії
Кравцова В.А.