Главная Поиск FAQ E-mail
  Наша история
Клиника
Наука
Контакты

Администрация ГКБ № 19 благодарит НПП "ТРАЙФЛ" за поддержку в обеспечении функционирования нашего сайта.

НПП "ТРАЙФЛ" - провайдер № 1  в  Днепропетровске! 

http://trifle.net
 
 

Відділення  анестезіології
та  інтенсивної  терапії

      Відділення анестезіології та інтенсивної терапії створено в 1997 році. Відділення з'єднане з операційним блоком. В ОАІТ розгорнуто 6 ліжок для проведення інтенсивної терапії й спостереження за хворими в післяопераційному періоді. Щорічно співробітники відділення проводять до 1500 загальних анестезій. Усі хворі, оперовані в умовах загального знеболювання, проводять у відділенні післяопераційний період. Знеболювання й інтенсивна терапія проводяться на високому рівні, із використанням передових методик. 

      ОАІТ оснащене сучасною наркозно-дихальною апаратурою та приладами для моніторингу вітальних функцій. У лікуванні хворих використовуються екстракорпоральні методи детоксикації. До них відноситься і плазмоферез - так звана "гравітаційна хірургія крові". Співробітники відділення ведуть наукову роботу, зокрема, по проблемі профілактики тромбоемболічних ускладнень, приймають активну участь у роботі національних й міжнародних з'їздів і конференцій. 

      Колектив відділення очолює лікар-анестезіолог вищої категорії Володимир Миколайович Коляда. Лікарі відділення: Павленко Галина Володимирівна - I категорія, Кримський Владислав Виталійович - I категорія, Макаренко Володимир Вікторович - II категорія, Кравцова Олена Анатоліївна - II категорія, Половинка Тарас Миколайович - сертифікат фахівця.       Телефон:  (0562) 69-56-96.Завідуювач відділенням,
лікар-анестезіолог
вищої категорії
Коляда В.М.